Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Kategori
Tillverkare

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Actiontec ScreenBeam Mini2
Actiontec ScreenBeam Mini2 - Wireless video/audio extender - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n 0948-0067-400 24 457:-
Actiontec ScreenBeam USB Transmitter 2
Actiontec ScreenBeam USB Transmitter 2 - Network media streaming adapter - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac 0948-0112-000 24 274:-
Alcatel
Alcatel-Lucent - Rack mounting kit - for Alcatel Rack 1 3EH08125AA 5 348:-
Alcatel OmniSwitch 6350-P24
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6350-P24 - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (380 W) OS6350-P24-EU 1 10 291:-
Alcatel OmniSwitch 6350-P48
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6350-P48 - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (780 W) OS6350-P48-EU 1 17 851:-
Alcatel OmniSwitch 6450-P48
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-P48 - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP+ - PoE+ OS6450-P48-EU 1 28 428:-
Alcatel-Lucent
Alcatel-Lucent - Blind slot stiffner 3EH76034AA 5 70:-
Alcatel-Lucent - Network stacking module - 10 GigE - 2 ports - for OmniSwitch 6450-P24, 6450-P48, 6450-U24 OS6450-XNI-U2 3 3 026:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP1101
Alcatel-Lucent OmniAccess AP1101 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - DC power OAW-AP1101-RW 15 2 307:-
Alcatel-Lucent OmniAccess AP1101 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - DC power - demo OAW-AP1101-R... 1 1 627:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1221-RW 3 5 243:-
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1231
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1231 - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - Dual Band OAW-AP1231-RW 1 9 433:-
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24 - Switch - L3 - Managed - 22 x Gigabit SFP + 2 x SFP+ + 2 x combo Gigabit SFP OS6450-U24-EU 1 12 095:-
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24S
Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450-U24S - Switch - L3 - Managed - 22 x Gigabit SFP + 2 x 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x combo Gigabit SFP OS6450-U24S-EU 1 14 538:-
Alcatel-Lucent PowerCPU EE
Alcatel-Lucent PowerCPU EE - control processor 3EH04028AA 1 2 314:-
Allied Telesis
Allied Telesis - Network device mounting kit - ceiling mountable, wall mountable AT-BRKT-J26 20 501:-
Allied Telesis - Rack mounting kit - for AT x210-9GT AT-RKMT-J05 3 347:-
Allied Telesis - Rack mounting kit - for AT x230-10GP AT-RKMT-J14 3 251:-
Allied Telesis AT AR2010V
Allied Telesis AT AR2010V - Security appliance - GigE AT-AR2010V-50 6 2 983:-
Allied Telesis AT AR2050V
Allied Telesis AT AR2050V - Security appliance - GigE AT-AR2050V-50 6 3 051:-
Allied Telesis AT AR3050S
Allied Telesis AT AR3050S - Firewall - GigE AT-AR3050S-50 2 3 561:-
Allied Telesis AT DMC100
Allied Telesis AT DMC100 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/SC-50 9 898:-
Allied Telesis AT DMC100/ST
Allied Telesis AT DMC100/ST - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST multi-mode - up to 2 km - 1310 nm AT-DMC100/ST-50 14 898:-
Allied Telesis AT DMC1000
Allied Telesis AT DMC1000 - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / LC multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/L... 30 1 393:-
Allied Telesis AT DMC1000/ST
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/S... 7 1 393:-
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Fibre media converter - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST multi-mode - up to 500 m - 850 nm AT-DMC1000/ST 1 2 291:-
Allied Telesis AT FS201
Allied Telesis AT FS201 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - ST multi-mode / RJ-45 - up to 2 km AT-FS201-60 35 751:-
Allied Telesis AT FS232/1
Allied Telesis AT FS232/1 - Fibre media converter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single-mode - up to 15 km AT-FS232/1-60 6 2 534:-
Allied Telesis AT FS708/POE
Allied Telesis AT FS708/POE - Switch - unmanaged - 8 x 10/100 + 1 x SFP - desktop - PoE AT-FS708/POE-50 31 825:-
Allied Telesis AT FS716L
Allied Telesis AT FS716L - Switch - unmanaged - 16 x 10/100 - desktop AT-FS716L-50 15 351:-
 
 Stäng   X
Infotheek uses cookies and similar techniques to enhance and personalise your experience. By continuing to using this website you are agreeing to this. View Privacy Policy for full details.