Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Cisco
Cisco - QSFP+ transceiver module - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO - up to 100 m - 840-860 nm - for Mellanox ConnectX-5; Network Convergence System 50XX, 55XX; Nexus 36180, 92XXX, 93XX QSFP-100G-SR... 4 Logga in    
Cisco - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-BiDi - LC multi-mode - up to 150 m - 832-918 nm - for P/N: N6K-C6004-M12Q=, N7K-F312FQ-25=, N9K-C9396PX, N9K-X9636PQ, N9K-X9636PQ-RF QSFP-40G-SR-BD= 100+ Logga in    
Cisco - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO multi-mode - up to 150 m - 850 nm - for Cisco 1-port 40, 2-port 40; Nexus 2248PQ 10, 3016, 3064, 6001, 93108, 93180, 9336, 9372 QSFP-40G-SR4= 8 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118  - Refurb GLC-FE-100BX... 4 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1550 nm - for Catalyst 3560, 65XX; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-FE-100BX... 10 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC - for Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118  - Refurb GLC-GE-100FX... 11 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G GLC-GE-100FX= 2 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118  - Refurb GLC-FE-100FX... 25 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560, 65XX; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-FE-100LX... 3 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - fibre optic - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: DS-X9112, DS-X9112=, DS-X9124, DS-X9124=, DS-X9148, DS-X9148=  - Refurb DS-SFP-FC4G-... 54 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX - up to 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, ESS9300 GLC-BX-D= 1 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX-D - up to 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - for Catalyst 3850, ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93180, 9372  - Refurb GLC-BX-D-REF 15 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LH - LC - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-LH-SM-REF 40 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; 250 Series; Catalyst 29XX, 3650, ESS9300; ME 3600; UCS 62XX GLC-LH-SMD= 21 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-SX-MM-REF 51 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - up to 1 km - 850 nm - for Cisco 38XX; Catalyst 3560, ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93XX, 93XXX  - Refurb GLC-SX-MMD-REF 90 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 7700 F3-Series, 93XX, 93XXX  - Refurb GLC-TE=-REF 1 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst ESS9300, Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372 SFP-10G-LR= 48 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for 250 Series; Catalyst ESS9300, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 93XX; UCS C4200  - Refurb SFP-10G-SR-REF 1 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst ESS9300, Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372 SFP-10G-SR= 26 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 400 m - 850 nm SFP-10G-SR-S= 40 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 400 m - 850 nm - for Nexus 93180YC-FX DS-SFP-FC16G... 79 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (LW) - fibre optic - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director  - Refurb DS-SFP-FC8G-... 4 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director DS-SFP-FC8G-SW= 14 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director  - Refurb DS-SFP-FC8G-... 68 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director  - Refurb DS-SFP-FC8G-... 68 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - for Nexus 2224TP, 2232PP 10GE, 2232TM, 2248TP, 2248TP-E, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E  - Refurb FET-10G-REF 19 Logga in    
Cisco - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10 X2-10GB-LR= 1 Logga in    
Cisco - XENPAK transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SC - up to 10 km - 1310 nm - for P/N: 4-10GE, 4-10GE=, 8-10GBE, 8-10GBE=, 8-10GBE-RF, WS-SUP32-10GE-3B, WS-SUP32-10GE-3B-RF  - Refurb XENPAK-10GB-... 41 Logga in    
Cisco 10GBASE XENPAK
Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for P/N: 4-10GE, 4-10GE=, 8-10GBE, 8-10GBE=, 8-10GBE-RF, WS-SUP32-10GE-3B, WS-SUP32-10GE-3B-RF  - Refurb XENPAK-10GB-... 97 Logga in