Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Fibre Channel - 100Base-SX - RJ-45 - for BLc3000 Enclosure; BLc7000 Single-Phase Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure  - New Retail 378929-B21 1 Logga in    
HP
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - for 4Gb SAN Switch; HPE 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000  - Refurb A7446B-REF 25 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 8Gb, SN6000; StorageWorks 8/20q, 8Gb, MPX200, SN6000  - Refurb AJ718A-REF 18 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - for SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node; Virtual Connect Flex-10  - New Retail 455886-B21 1 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for ProLiant e910t 2U, XL170r Gen10, XL450 Gen10; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - Spares 455883-B21-NS 100+ Logga in    
HPE - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SC/UPC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for HPE 6410, Switch 2900-24, Switch 2900-48; HPE Aruba 5406, Switch 5400zl 4p  - Refurb J8436A-REF 1 Logga in    
HP USB 2.0 Virtual Media CAC Interface Adapter
HPE USB 2.0 Virtual Media CAC Interface Adapter - Video / USB extender - for ProLiant DL380 Gen9 High Performance  - New Retail AF629A 4 Logga in    
HP X120
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC - for HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 12902  - HP Renew Silver JD118BR 14 Logga in    
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 7506; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - Bulk JD089B-NB 5 Logga in    
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 7506; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - HP Renew Silver JD089BR 5 Logga in    
HP X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - New Retail JD094B 2 Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - New Retail JD092B 70 Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - HP Renew Silver JD092BR 100+ Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - Bulk JD092B-NB 15 Logga in    
HPE
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - for Enterprise Virtual Array P6350, P6350 FC/10, P6550  - Refurb 468508-002-REF 1 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LH - LC single-mode - up to 70 km - for HPE 1700, 20p 10/100/1000, 2810, 3500, 42XX, 6200, 93XX, Switch XL 10/100/1000, V1400  - Refurb J4860B-REF 5 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - up to 10 km - for HPE 1700, 20p 10/100/1000, 2810, 3500, 42XX, 6200, 93XX, Switch XL 10/100/1000, V1400  - Refurb J4859B-REF 2 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - for HP 10Gb, NC522SFP, NC524SFP; HPE 6120XG; Virtual Connect Flex-10  - Bulk 455889-B21-B 3 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW)  - Refurb QW923A-REF 4 Logga in    
HPE - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for HP Switch fl 1-Port 10; HPE 6410, Switch yl 10-GbE 2P; HPE Aruba 5406, Switch 5400zl 4p  - Refurb J8437A-REF 5 Logga in    
HPE - X2 transceiver module - 10 GigE - for HPE 4202-72, 4204, 4204-44, 4208, 4208-68, 4208-96, Switch 4202vl-48, Switch 4208vl-64  - Refurb J8766A-REF 1 Logga in    
HPE - X2 transceiver module - 10 GigE - for HPE Switch 5304XL-32G, Switch 5308xl, Switch 5308XL-48G, Switch 5348xl, Switch 5372xl  - Refurb J8988A-REF 1 Logga in    
HPE B-Series
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - for Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; HPE 8/24, 8/8; StoreFabric SN4000, SN6500, SN8600B 4-slot  - Refurb AJ716B-REF 8 Logga in    
HPE X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-ER - LC - up to 40 km - remarketed - for HP A5800; HPE 12504, 5120, 5500, 5800, 59XX, 75XX, A5800; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - HP Renew Silver JG234AR 1 Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - Spares JD092B-NS 44 Logga in    
HPE X140
HPE X140 - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO - for Apollo 4200, 4200 Gen10; FlexFabric 12902E  - Refurb JG325B-REF 18 Logga in    
Intel
Intel - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - 850 nm - for Workstation Z2 G4, Z220, Z230, Z420, Z620, Z820  - Demo D1 C3N53AA-D1 2 Logga in    
Intel - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - 850 nm - for Workstation Z2 G4, Z220, Z230, Z420, Z620, Z820 C3N53AA 4 Logga in    
Övriga produkter
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for HPE 1700, 2610, 6120, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406  - Bulk J4858C-NB 28 Logga in