Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
HP
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - for 4Gb SAN Switch; HPE 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000  - Refurb A7446B-REF 15 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 8Gb, SN6000; StorageWorks 8/20q, 8Gb, MPX200, SN6000  - Refurb AJ718A-REF 2 Logga in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for HPE 1700, 2610, 6120, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406  - Refurb J4858C-REF 1 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for ProLiant e910t 2U, XL170r Gen10, XL450 Gen10; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - Spares 455883-B21-NS 57 Logga in    
HP B-Series
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 1606, 8/24, 8/8, SN6000, SN8000B 32; BLc3000 Enclosure; StoreFabric 8/24 8Gb  - Refurb AJ716A-REF 11 Logga in    
HP X120
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - remarketed - for HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 7506; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - HP Renew Silver JD089BR 5 Logga in    
HPE
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - for Enterprise Virtual Array P6350, P6350 FC/10, P6550  - Refurb 468508-002-REF 3 Logga in    
HPE X120
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC - for HPE 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 12902  - Refurb JD118B-REF 2 Logga in    
HPE X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-ER - LC - up to 40 km - for HP A5800; HPE 12504, 5120, 5500, 5800, 59XX, 75XX, A5800; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - HP Renew Silver JG234AR 1 Logga in    
Intel
Intel - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - 850 nm - for Workstation Z2 G4, Z2 G5, Z220, Z230, Z420, Z620, Z820  - Demo D1 C3N53AA-D1 2 Logga in    
Intel - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - 850 nm - for Workstation Z2 G4, Z2 G5, Z220, Z230, Z420, Z620, Z820  - Renew Gold C3N53AAR_G 30 Logga in