Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
HP
HP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for HP 1700, 1810, 1910, 2530, 2610, 2810, 2910, 3500, 5406, 6200, 6600, V1400  - Refurb J4858C-REF 1 408:-
HP - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10GBase-LRM - för HP 10Gb, 6120XG, NC522SFP, NC524SFP, Virtual Connect Flex-10 455889-B21 1 14 885:-
HP - SFP+ transceiver module - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HP D2D4324; BLc7000 Three-Phase Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7  - Spares 455883-B21-NS 20 2 501:-
HP X120
HP X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - LC - for HP 1910, 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 11908  - HP Renew Silver JD118BR 1 826:-
HP X120 1G SFP RJ45 T Transceiver  - HP Renew Silver JD089BR 23 1 098:-
HP X125
HP X125 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 1000Base-LH - LC - upp till 70 km - för HP 12XXX, 3100, 36XX, 42XX, 45XX, 4800, 5120, 5500, 58XX, 75XX, 95XX, WX5002, WX5004 JD063B 6 31 320:-
HP X130
HP X130 - SFP+ transceiver module - 10GBase-SR - LC - remarketed  - HP Renew Silver JD092BR 57 1 172:-
HPE
4Gb Short Wave B-series Fibre Channel SFP Transc  - HP Renew Silver AJ715AR 5 366:-
4GB Storageworks Single Pack SFP Transceiver  - HP Renew Silver A7446BR 2 355:-
HP X132 10G SFP+ LC LRM Remanufactured Transceiver: An SFP+ format 10-gigabit transceiver with LC connectors using LRM technology.  - HP Renew Silver J9152AR 2 2 406:-
Intel
Intel - SFP+ transceiver module - 10GBase-SR - LC - 850 nm - for Workstation Z220, Z230, Z420, Z620, Z820  - HP Renew Gold C3N53AAR_G 11 5 222:-
 
 Stäng   X
Infotheek uses cookies and similar techniques to enhance and personalise your experience. By continuing to using this website you are agreeing to this. View Privacy Policy for full details.