Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Allied Telesis AT AT-SPLX10A
Allied Telesis AT AT-SPLX10A - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - for AT FS980M/28, GS950/28, GS980M/52, GS980MX/28, GS980MX/52, IE210, IE340, X230, X510, X530 AT-SPLX10A 94 Logga in    
Allied Telesis AT SPEX
Allied Telesis AT SPEX - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-EX - LC multi-mode - up to 2 km AT-SPEX 16 Logga in    
Allied Telesis AT SPEX/E
Allied Telesis AT SPEX/E - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-EX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - TAA Compliant AT-SPEX/E 2 Logga in    
Allied Telesis AT SPFXBD-LC-13
Allied Telesis AT SPFXBD-LC-13 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm AT-SPFXBD-LC-13 4 Logga in    
Allied Telesis AT SPLX10
Allied Telesis AT SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SPLX10 41 Logga in    
Allied Telesis AT SPLX10/I
Allied Telesis AT SPLX10/I - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SPLX10/I 4 Logga in    
Allied Telesis AT SPLX40
Allied Telesis AT SPLX40 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 40 km - 1310 nm AT-SPLX40 2 Logga in    
Aruba
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - for OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX  - New Retail J4859D 29 Logga in    
Aruba Cat5e
HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for OfficeConnect 1820; ProLiant e910t 2U; HPE Aruba 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX  - New Retail J8177D 12 Logga in    
AXIS
AXIS - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm 5801-801 2 Logga in    
AXIS - SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC 5801-811 4 Logga in    
AXIS T8613
AXIS T8613 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 5801-821 1 Logga in    
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118  - Refurb GLC-FE-100BX... 4 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1550 nm - for Catalyst 3560, 65XX; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-FE-100BX... 10 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC - for Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118  - Refurb GLC-GE-100FX... 11 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G GLC-GE-100FX= 2 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118  - Refurb GLC-FE-100FX... 25 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 3560, 65XX; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-FE-100LX... 3 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - fibre optic - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: DS-X9112, DS-X9112=, DS-X9124, DS-X9124=, DS-X9148, DS-X9148=  - Refurb DS-SFP-FC4G-... 54 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX - up to 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, ESS9300 GLC-BX-D= 1 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX-D - up to 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - for Catalyst 3850, ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93180, 9372  - Refurb GLC-BX-D-REF 15 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LH - LC - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-LH-SM-REF 40 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; 250 Series; Catalyst 29XX, 3650, ESS9300; ME 3600; UCS 62XX GLC-LH-SMD= 51 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-SX-MM-REF 51 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - up to 1 km - 850 nm - for Cisco 38XX; Catalyst 3560, ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93XX, 93XXX  - Refurb GLC-SX-MMD-REF 90 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 7700 F3-Series, 93XX, 93XXX  - Refurb GLC-TE=-REF 1 Logga in    
Cisco Meraki
Cisco Meraki - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-TX - for Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420  - Bulk MA-SFP-1GB-T... 93 Logga in    
Cisco Rugged SFP
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC single-mode - 1310 nm - for Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card; Catalyst ESS9300 Embedded Series GLC-LX-SM-RGD= 15 Logga in    
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Cisco 2010, 2520, 3270; Catalyst 2960, ESS9300; Industrial Ethernet 30XX; MWR 2941 GLC-SX-MM-RGD= 4 Logga in    
Cisco Small Business MGBT1
Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for 250 Series; Small Business SF110, SF112, SF350, SF352, SG110, SG250, SG300, SG350, SG355  - New Retail MGBT1 46 Logga in