Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Allied Telesis AT SPEX
Allied Telesis AT SPEX - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-EX - LC multi-mode - up to 2 km AT-SPEX 20 Logga in    
Allied Telesis AT SPFX/15
Allied Telesis AT SPFX/15 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 15 km - 1310 nm - for AT 8000S/16, 8000S/24, 8000S/24POE, 8000S/48, 8000S/48POE AT-SPFX/15 32 Logga in    
Allied Telesis AT SPFXBD-LC-13
Allied Telesis AT SPFXBD-LC-13 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm AT-SPFXBD-LC-13 4 Logga in    
Allied Telesis AT SPLX10
Allied Telesis AT SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SPLX10 100+ Logga in    
Allied Telesis AT SPLX40/E
Allied Telesis AT SPLX40/E - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 40 km - 1310 nm AT-SPLX40/E 57 Logga in    
Allied Telesis AT SPSX
Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX AT-SPSX 100+ Logga in    
Aruba
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - for OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX  - Demo D1 J4859D-D1 4 Logga in    
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - for OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX  - New Retail J4859D 64 Logga in    
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - for OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX  - New Retail J4858D 100+ Logga in    
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100FX= 31 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G GLC-GE-100FX= 100+ Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - fibre optic - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: DS-X9112, DS-X9112=, DS-X9124, DS-X9124=, DS-X9148, DS-X9148=  - Refurb DS-SFP-FC4G-... 10 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Fibre Channel - 100Base-SX - RJ-45 - for BLc3000 Enclosure; BLc7000 Single-Phase Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure  - New Retail 378929-B21 1 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX-D - up to 10 km - 1490 nm - for Catalyst 4500E Series Line Card  - Refurb GLC-2BX-D-REF 2 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LH - LC - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst Compact 2960; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-LH-SM-REF 34 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; 250 Series; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; UCS 62XX GLC-LH-SMD= 100+ Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst Compact 2960; Integrated Services Router 11XX  - Refurb GLC-SX-MM-REF 68 Logga in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Cisco 20; Integrated Services Router 11XX; Nexus 7700 F3-Series, 93XX, 93XXX  - New Retail GLC-TE 1 Logga in    
Cisco Meraki
Cisco Meraki - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-TX - for Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX80; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420  - Bulk MA-SFP-1GB-T... 91 Logga in    
Cisco Rugged SFP
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC single-mode - 1310 nm - for Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card GLC-LX-SM-RGD= 2 Logga in    
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Cisco 2010, 2520, 3270; Aironet 1522; Catalyst 2960; Industrial Ethernet 30XX; MWR 2941 GLC-SX-MM-RGD= 17 Logga in    
Cisco Small Business MGBT1
Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for 250 Series; Small Business SF110, SF112, SF350, SF352, SG110, SG250, SG300, SG350, SG355  - New Retail MGBT1 75 Logga in    
Dell
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - for Networking N3132, X1026, X1052; PowerEdge R440, R540, R740, R940, T440, T640 407-BBOS 1 Logga in    
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Force10; Networking C7008; PowerConnect 70XX, 81XX; PowerEdge VRTX 407-10439 27 Logga in    
Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - up to 10 km - 1310 nm - for Networking N1524, N1548, S3124, S3148; Networking N2128, N3024, N3048, N3132, X1026, X1052 407-BBOO 3 Logga in    
DIGITUS DN-81101
DIGITUS DN-81101 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm DN-81101 3 Logga in    
D-Link DEM 211
D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552 DEM-211 5 Logga in    
D-Link DEM 310GT
D-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - up to 10 km - 1310 nm - for DES 30XX; DGS 3630; DWS 3024; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12 DEM-310GT 35 Logga in    
Extreme Networks
Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-LX - LC - for Enterasys Matrix C1H124-48, E1; Matrix C2 Gigabit Stackable Switch MGBIC-LC09 6 Logga in    
Extreme Networks - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Summit X150-24p, X150-24t, X150-48t 10067 100+ Logga in