Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Allied Telesis
Allied Telesis - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - up to 10 km - 1310 (TX) / 1490 (RX) nm AT-SPBD10-13 1 1 086:-
Allied Telesis - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - up to 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm AT-SPBD10-14 1 1 086:-
Allied Telesis AT SPEX
Allied Telesis AT SPEX - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-EX - LC multi-mode - up to 2 km AT-SPEX 14 681:-
Allied Telesis AT SPFX/15
Allied Telesis AT SPFX/15 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 15 km - 1310 nm - for AT 8000S/16, 8000S/24, 8000S/24POE, 8000S/48, 8000S/48POE AT-SPFX/15 90 995:-
Allied Telesis AT SPLX10
Allied Telesis AT SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SPLX10 100+ 777:-
Allied Telesis AT SPLX10/I
Allied Telesis AT SPLX10/I - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SPLX10/I 32 1 091:-
Allied Telesis AT SPSX
Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX AT-SPSX 100+ 548:-
Allied Telesis AT SPSX/I
Allied Telesis AT SPSX/I - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm AT-SPSX/I 2 768:-
Allied Telesis AT SPTX
Allied Telesis AT SPTX - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 AT-SPTX 10 990:-
Aruba
Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - for Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 8320, MACsec Advanced Module; OfficeConnect 1410 24 J4858D 100+ 571:-
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12  - Refurb GLC-FE-100BX... 2 1 093:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1550 nm - for Catalyst 3560, 3560-12, 6500, 6503, 6506, 6509, 6513  - Bulk GLC-FE-100BX... 16 2 228:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1550 nm - for Catalyst 3560, 3560-12, 6500, 6503, 6506, 6509, 6513  - Refurb GLC-FE-100BX... 100+ 107:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100FX= 34 1 452:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12  - Bulk GLC-FE-100FX-NB 99 1 232:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12  - Refurb GLC-FE-100FX... 99 149:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G GLC-GE-100FX= 100+ 1 452:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100LX= 30 2 324:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 6500, 6503, 6506, 6509, 6513  - Refurb GLC-FE-100LX... 38 321:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-ZX - LC single-mode - up to 80 km - 1550 nm - for P/N: WS-X6148-FE-SFP, WS-X6148-FE-SFP=, WS-X6148-FE-SFP-RF  - Refurb GLC-FE-100ZX... 3 1 157:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - fibre optic - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: DS-X9112, DS-X9112=, DS-X9124, DS-X9124=, DS-X9148, DS-X9148=  - Refurb DS-SFP-FC4G-... 93 32:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - fibre optic - LC single-mode - up to 4 km - 1310 nm - for P/N: DS-C9020-20K9, DS-X9112, DS-X9112=, DS-X9124, DS-X9124=, DS-X9148, DS-X9148=  - Refurb DS-SFP-FC4G-... 4 449:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - ATM - fibre optic - LC single-mode - up to 15 km - OC-3/STM-1 - 1310 nm - for Cisco 3825 Security Bundle, 3845 Security Bundle  - Refurb SFP-OC3-IR1-REF 6 321:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - ATM - fibre optic - LC single-mode - up to 2 km - OC-3/STM-1 - 1310 nm - for P/N: SFP-OC3-IR1=, SFP-OC3-LR1, SFP-OC3-LR2, SFP-OC3-LR2=, SFP-OC3-MM=, SFP-OC3-SR=  - Refurb SFP-OC3-SR-REF 2 193:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - ATM - fibre optic - LC single-mode - up to 2 km - OC-3/STM-1 - 1310 nm - for P/N: SFP-OC3-IR1=, SFP-OC3-LR1, SFP-OC3-LR2, SFP-OC3-LR2=, SFP-OC3-MM=, SFP-OC3-SR=  - New Retail SFP-OC3-SR 33 546:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - ESCON - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for ONS 15454, 15454 Optical Filter, 15454 SONET 12-Port DS-3 Transmultiplexer Card  - Refurb ONS-SE-200-M... 4 2 571:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Fibre Channel - 100Base-SX - RJ-45 - for BLc3000 Enclosure; BLc7000 Single-Phase Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure  - New Retail 378929-B21 5 4 811:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX-D - up to 10 km - 1490 nm - for Catalyst 4500E Series Line Card  - Bulk GLC-2BX-D-NB 94 12 783:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX-D - up to 10 km - 1490 nm - for Catalyst 4500E Series Line Card  - Refurb GLC-2BX-D-REF 43 1 285:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-EX - LC/PC single-mode - up to 40 km - 1310 nm - for Cisco 5760; ME 3600, 3600X 24, 3800; MWR 2941; Supervisor Engine 8  - Refurb GLC-EX-SMD-REF 1 2 571:-
 
 Stäng   X
Infotheek uses cookies and similar techniques to enhance and personalise your experience. By continuing to using this website you are agreeing to this. View Privacy Policy for full details.