Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Brocade
Brocade - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for BigIron RX-8; FastIron LS FLS648; ICX 64XX, 66XX, 7750; ServerIron ADX 1000; VDX 67XX E1MG-SX-OM 1 3 234:-
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Fast Ethernet - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100FX= 49 1 093:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Fast Ethernet - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G GLC-GE-100FX= 100+ 1 436:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BX - up to 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X GLC-BX-D= 1 7 470:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-LH - LC - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Compact 2960; ME 4924, 6524  - Refurb GLC-LH-SM-REF 2 198:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; Supervisor Engine 8; UCS 62XX  - New Retail GLC-LH-SMD 24 5 990:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; Supervisor Engine 8; UCS 62XX GLC-LH-SMD= 100+ 4 139:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Cisco 38XX, 5508; ASA 55XX; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Compact 2960; ME 4924  - Refurb GLC-SX-MM-REF 5 950:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X, 3750 GLC-T= 100+ 2 246:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for Cisco 5508; Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X  - New Retail GLC-T 10 1 654:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for P/N: 10720-GE-FE-TX, 10720-GE-FE-TX=, 10720-GE-FE-TX-B, 10720-GE-FE-TX-B= SFP-GE-T= 58 2 507:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-ZX - LC/PC single-mode - up to 70 km - 1550 nm GLC-ZX-SMD= 16 22 954:-
Cisco Rugged SFP
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC single-mode - 1310 nm - for Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card GLC-LX-SM-RGD= 53 6 383:-
Cisco Small Business MGBLH1
Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-LH - LC - up to 40 km - 1310 nm - for P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK MGBLH1 100+ 1 608:-
Cisco Small Business MGBT1
Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 MGBT1 91 771:-
Dell
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Force10; Force10 TeraScale E-Series; Networking C7004, C7008; PowerConnect 81XX 407-10933 9 501:-
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - for Networking N2024, N2048, N3024, N3048, N4032, N4064, X1018, X1026, X1052, X4012 407-BBOS 5 1 113:-
DIGITUS DN-81010
DIGITUS DN-81010 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm DN-81010 1 220:-
DIGITUS DN-81200
DIGITUS DN-81200 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 10 Gigabit Ethernet - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm DN-81200 1 428:-
IBM
Lenovo - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC - for Flex System SI4091 81Y1622 1 1 535:-
StarTech.com Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP Module MM LC - 2km (DDM)
StarTech.com Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP Module MM LC - 2km (DDM) - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Fast Ethernet - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm SFPF1302C 11 437:-
StarTech.com Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Module MM LC - 550m (DDM)
StarTech.com Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Module MM LC - 550m (DDM) - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for P/N: PEX1000SFP2 SFPGESST 2 464:-
StarTech.com Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Module SM LC - 10km
StarTech.com Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Module SM LC - 10km - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-LH - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for P/N: PEX1000SFP2 SFPGLCLHSMST 2 547:-
StarTech.com Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module MM LC - 550m (Mini-GBIC)
StarTech.com Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module MM LC - 550m (Mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for P/N: PEX1000SFP2 SFPGLCSXMMST 12 442:-
StarTech.com Cisco Compatible Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module
StarTech.com Cisco Compatible Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-TX - RJ-45 - up to 100 m SFPC1110 13 611:-
StarTech.com Gigabit 850nm Multi Mode SFP Fiber Optical Transceiver - LC 550m
StarTech.com Gigabit 850nm Multi Mode SFP Fiber Optical Transceiver - LC 550m - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm SFPSXMM 20 574:-
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver Module - HP JD119B Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi)
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver Module - HP JD119B Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi) - SFP (mini-GBIC) transceiver module (equivalent to: HP JD119B) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm JD119BST 3 581:-
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver Module - Juniper EX-SFP-1GE-LX Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi)
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver Module - Juniper EX-SFP-1GE-LX Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi) - SFP (mini-GBIC) transceiver module (equivalent to: Juniper EX-SFP-1GE-LX) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm EXSFP1GELXST 2 581:-
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MMD Compatible - MM LC - 550m (1804 ft)
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MMD Compatible - MM LC - 550m (1804 ft) - SFP (mini-GBIC) transceiver module (equivalent to: Cisco GLC-SX-MMD) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm GLCSXMMDST 10 465:-
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible - MM LC - 550m (1804 ft)
StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible - MM LC - 550m (1804 ft) - SFP (mini-GBIC) transceiver module (equivalent to: Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm MASFP1GBSXST 2 453:-
 
 Stäng   X
Infotheek uses cookies and similar techniques to enhance and personalise your experience. By continuing to using this website you are agreeing to this. View Privacy Policy for full details.