Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr LagerPris :- Antal   Jämför
Brocade
Brocade - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX-U - LC single-mode - up to 10 km - 1310 (TX) / 1490 (RX) nm E1MG-BXU 1 7 548:-
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100FX= 15 1 045:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-mode - up to 2 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G GLC-GE-100FX= 100+ 1 374:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Fibre Channel - 100Base-SX - RJ-45 - for BLc3000 Enclosure; BLc7000 Single-Phase Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure  - New Retail 378929-B21 5 1 618:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; Supervisor Engine 8; UCS 62XX  - New Retail GLC-LH-SMD 37 3 404:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-BX - up to 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - for Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X GLC-BX-D= 7 7 266:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; Supervisor Engine 8; UCS 62XX GLC-LH-SMD= 100+ 3 797:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - up to 1 km - 850 nm - for Cisco 38XX; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Express 500; Supervisor Engine II-Plus-TS  - New Retail GLC-SX-MMD= 43 1 795:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X, 3750 GLC-T= 100+ 2 153:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for Cisco 5508; Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X  - Refurb GLC-T-REF 2 235:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for Cisco 5508; Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X  - New Retail GLC-T 9 1 962:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - up to 100 m - for P/N: 10720-GE-FE-TX, 10720-GE-FE-TX=, 10720-GE-FE-TX-B, 10720-GE-FE-TX-B= SFP-GE-T= 91 2 460:-
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-ZX - LC/PC single-mode - up to 70 km - 1550 nm GLC-ZX-SMD= 5 22 327:-
Cisco Rugged SFP
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Cisco 2010, 2520, 3270; Aironet 1522; Catalyst 2960; Industrial Ethernet 30XX; MWR 2941 GLC-SX-MM-RGD= 9 3 075:-
Cisco Small Business MGBLH1
Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LH - LC - up to 40 km - 1310 nm - for P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK MGBLH1 100+ 1 530:-
Cisco Small Business MGBT1
Cisco Small Business MGBT1 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 MGBT1 29 737:-
Dell
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for Force10; Force10 TeraScale E-Series; Networking C7004, C7008; PowerConnect 81XX 407-10933 9 1 203:-
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - for Networking N2024, N2048, N3024, N3048, N4032, N4064, X1018, X1026, X1052, X4012 407-BBOS 5 1 110:-
DIGITUS DN-81010
DIGITUS DN-81010 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm DN-81010 1 219:-
DIGITUS DN-81200
DIGITUS DN-81200 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 10 Gigabit Ethernet - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm DN-81200 1 424:-
HP
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - up to 10 km - for Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406; HPE 1700, 2610, 2810, 93XX, Switch XL 10/100/1000  - New Retail J4859C 100+ 1 834:-
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Aruba 2530, 5406; HPE 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2610, 3500, 6200, Switch 8212, vl 20  - New Retail J8177C 2 1 089:-
HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406; HPE 1700, 2610, 2810, 6120, Switch XL 10/100/1000  - New Retail J4858C 4 775:-
HP X120
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC - remarketed  - HP Renew Silver JD118BR 10 775:-
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - for HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 5920, 7506; FlexFabric 1.92, 11908  - New Retail JD119B 32 4 837:-
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC - for HPE 1910, 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 11908  - New Retail JD118B 25 2 658:-
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 5920, 7506; FlexFabric 1.92, 11908  - New Retail JD089B 25 2 236:-
HPE
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel - for 4Gb SAN Switch; HPE 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000  - HP Renew Silver A7446BR 2 313:-
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel (SW) - for HPE 8/24, SAN Switch 8/80, SN8000B 32; BLc3000 Enclosure; StoreFabric 8/24 8Gb  - HP Renew Silver AJ715AR 5 343:-
HPE X111
HPE X111 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC - for Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406; HPE 2810, 3500, 6600, E3500; OfficeConnect 1410 24  - Approved Selection ONE J9054C-A1 100+ 510:-
 
 Stäng   X
Infotheek uses cookies and similar techniques to enhance and personalise your experience. By continuing to using this website you are agreeing to this. View Privacy Policy for full details.