Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Allied Telesis AT AT-SP10T
Allied Telesis AT AT-SP10T - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45 - up to 20 m AT-SP10T 4 Logga in    
Allied Telesis AT SP10LR
Allied Telesis AT SP10LR - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm AT-SP10LR 17 Logga in    
Allied Telesis AT SP10SR
Allied Telesis AT SP10SR - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm AT-SP10SR 100+ Logga in    
Allied Telesis AT SP10SR/I
Allied Telesis AT SP10SR/I - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm AT-SP10SR/I 6 Logga in    
Aruba
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - up to 10 km - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MACsec Advanced Module  - Refurb J9151D-REF 2 Logga in    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - up to 10 km - for HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX, 83XX  - New Retail J9151E 6 Logga in    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - up to 10 km - for HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX, 83XX  - Refurb J9151E-REF 2 Logga in    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - up to 10 km - remarketed - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MACsec Advanced Module  - HP Renew Silver J9151DR 36 Logga in    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX, 72XX, 83XX  - New Retail J9150D 32 Logga in    
Brocade
Brocade - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - LC  - Refurb 57-1000012-0... 42 Logga in    
Brocade - SFP+ transceiver module - Fibre Channel - for Flex System Enterprise Chassis 8721  - New Retail 88Y6416 12 Logga in    
Cisco
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm SFP-10G-LR-S= 100+ Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for 250 Series; Catalyst Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 93XX; UCS C4200  - Bulk SFP-10G-LR-NB 1 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - up to 300 m - 1310 nm - for Nexus 93180YC-FX, 9372PX-E SFP-10G-LRM= 20 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372 SFP-10G-SR= 100+ Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 400 m - 850 nm SFP-10G-SR-S= 100+ Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director DS-SFP-FC8G-SW= 1 Logga in    
Dell
Dell - Kit - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - 850 nm - for Networking N2128, N3024, N3048, N3132, X1052; PowerEdge R440, R540, R640, R740, T440, T640 407-BBOU 14 Logga in    
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - up to 10 km - 1310 nm - for Networking N2128, N3024, N3048, N3132, X1052; PowerEdge R440, R540, R640, R740, T440, T640 407-BBOP 3 Logga in    
D-Link DEM 431XT
D-Link DEM 431XT - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - for D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12 DEM-431XT 2 Logga in    
Extreme Networks
Extreme Networks - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm 10302 14 Logga in    
Extreme Networks - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm 10301 19 Logga in    
Extreme Networks - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Enterasys B-Series B5; C-Series C5; S-Series S150, S155 10GB-SR-SFPP 4 Logga in    
HP
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - for SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node; Virtual Connect Flex-10  - New Retail 455886-B21 1 Logga in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for ProLiant e910t 2U, XL170r Gen10, XL450 Gen10; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - Spares 455883-B21-NS 94 Logga in    
HP X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - New Retail JD094B 1 Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - New Retail JD092B 31 Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902  - Bulk JD092B-NB 15 Logga in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - remarketed  - HP Renew Silver JD092BR 97 Logga in    
HPE
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - for HP 10Gb, NC522SFP, NC524SFP; HPE 6120XG; Virtual Connect Flex-10  - Bulk 455889-B21-B 3 Logga in