Transceivers / Networking / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
Typ
Data Link Protocol
Kabel typ

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Cisco X2
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - SC multi-mode - up to 220 m - 1310 nm - for Catalyst 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48  - Refurb X2-10GB-LRM-REF 2 Logga in    
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LX4 - SC multi-mode - up to 300 m - 1310 nm - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10  - Refurb X2-10GB-LX4-REF 4 Logga in    
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10  - Refurb X2-10GB-SR-REF 5 Logga in    
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10 X2-10GB-SR= 2 Logga in    
HP
HPE - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SC/UPC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for HPE 6410, Switch 2900-24, Switch 2900-48; HPE Aruba 5406, Switch 5400zl 4p  - Refurb J8436A-REF 1 Logga in    
HPE
HPE - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for HP Switch fl 1-Port 10; HPE 6410, Switch yl 10-GbE 2P; HPE Aruba 5406, Switch 5400zl 4p  - Refurb J8437A-REF 5 Logga in    
HPE - X2 transceiver module - 10 GigE - for HPE 4202-72, 4204, 4204-44, 4208, 4208-68, 4208-96, Switch 4202vl-48, Switch 4208vl-64  - Refurb J8766A-REF 1 Logga in    
HPE - X2 transceiver module - 10 GigE - for HPE Switch 5304XL-32G, Switch 5308xl, Switch 5308XL-48G, Switch 5348xl, Switch 5372xl  - Refurb J8988A-REF 1 Logga in