Cables / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Kategori
Tillverkare

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
ACER
ACER - Power cable - IEC 60320 C5 to BS 1363 (M) - United Kingdom - for Aspire 13XX, 16XX, 18XX; TravelMate 22XX, 2304, 2702, 382, 4101, 46XX, 505, 520, 730, 81XX 27.01218.201 39 Logga in    
Allied Telesis
Allied Telesis 100GBase direct attach cable - 1 m AT-QSFP28-1CU 1 Logga in    
Allied Telesis direct attach cable - 1 m AT-SP10TW1 62 Logga in    
Allied Telesis direct attach cable - 3 m AT-SP10TW3 3 Logga in    
Allied Telesis direct attach cable - 7 m AT-SP10TW7 16 Logga in    
Allied Telesis stacking cable - 1 m AT-STACKXS/1.0 8 Logga in    
Allied Telesis AT-MTP12-5
Allied Telesis AT-MTP12-5 - Network cable - MTP to MTP - 5 m - fibre optic AT-MTP12-5 3 Logga in    
Allied Telesis AT-QSFP1CU
Allied Telesis AT-QSFP1CU - Network cable - QSFP+ to QSFP+ - 1 m - fibre optic AT-QSFP1CU 24 Logga in    
Allied Telesis AT-QSFP3CU
Allied Telesis AT-QSFP3CU - Network cable - QSFP+ to QSFP+ - 3 m - fibre optic AT-QSFP3CU 15 Logga in    
AMD
AMD - DisplayPort adapter - Mini DisplayPort (M) to DisplayPort (M) 199-999365 4 Logga in    
AMD video adapter - DisplayPort / HDMI 199-999554 3 Logga in    
APC
APC - Power cable - CEE 7/7 (F) to IEC 60320 C14 - 10 A - 61 cm - black - for P/N: SMC1000I-2UC, SMT2200RMI2UC, SRT1500XLI, SRT2200XLI-KR, SRT5KRMXLIM, SRT6KRMXLIM AP9880 7 Logga in    
APC - Power cable - IEC 60320 C13 to IEC 60320 C14 - 10 A - 1.22 m - 90° connector - black - for P/N: SMC1000I-2UC, SMT2200RMI2UC, SRT1500XLI, SRT2200XLI-KR, SRT5KRMXLIM, SRT6KRMXLIM AP8704R-WW 4 Logga in    
APC - Power cable - IEC 60320 C13 to IEC 60320 C14 - 10 A - 1.22 m - black - for P/N: SMC1000I-2UC, SMT2200RMI2UC, SRT1500XLI, SRT2200XLI-KR, SRT5KRMXLIM, SRT6KRMXLIM AP8704S-WW 4 Logga in    
APC - Power cable - IEC 60320 C19 to IEC 60320 C14 - 2 m - black - for P/N: SMC1000I-2UC, SMT2200RMI2UC, SRT1500XLI, SRT2200XLI-KR, SRT5KRMXLIM, SRT6KRMXLIM AP9878 1 Logga in    
APC - Power cable - IEC 60320 C19 to IEC 60320 C20 - 3.1 m - latched - black - for P/N: SMT2200RMI2UC, SRT1500XLI, SRT2200XLI-KR, SRT3000RMXLI-NC, SRT5KRMXLIM, SRT6KRMXLIM AP8760 3 Logga in    
APC - Power cable - IEC 60320 C19 to IEC 60320 C20 - AC 240 V - 1.8 m - for P/N: SMT2200RMI2UC, SRT1500XLI, SRT2200XLI-KR, SRT3000RMXLI-NC, SRT5KRMXLIM, SRT6KRMXLIM AP8716S 2 Logga in    
APC - Power cable - IEC 60320 C19 to IEC 60320 C20 - AC 240 V - 16 A - 1.22 m - latched - black - for P/N: SMT2200RMI2UC, SRT1500XLI, SRT2200XLI-KR, SRT3000RMXLI-NC, SRT5KRMXLIM, SRT6KRMXLIM AP8714S 3 Logga in    
APC patch cable - 10.7 m - grey 3827GY-35 10 Logga in    
APC patch cable - 22.8 m - grey 3827GY-75 4 Logga in    
APC patch cable - 3 m - grey 3827GY-10 10 Logga in    
APG MultiPRO CD-037
APG MultiPRO CD-037 - Cash drawer cable - 4 pin SDL (M) CD-037 2 Logga in    
APG MultiPRO CD-101A
APG MultiPRO CD-101A - Cash drawer cable - RJ-12 (M) to RJ-45 (M) - 1.52 m CD-101A 56 Logga in    
APG MultiPRO CD-102A
APG MultiPRO CD-102A - Cash drawer cable - RJ-12 (M) to RJ-45 (M) - 1.52 m CD-102A 11 Logga in    
Apple
Apple - Lightning cable - Lightning (M) to USB (M) - 1 m - for Apple iPad/iPhone/iPod (Lightning) MXLY2ZM/A 100+ Logga in    
Apple - Lightning cable - USB (M) to Lightning (M) - 1 m - white - for Apple iPad/iPhone/iPod (Lightning)  - New Retail MQUE2ZM/A 31 Logga in    
Apple - Lightning to headphone jack cable - Lightning / audio - Lightning (M) to stereo mini jack (M) - for iPad/iPhone MR2C2ZM/A 12 Logga in    
Apple - Thunderbolt cable - USB-C (M) to USB-C (M) - USB 3.1 Gen 2 / Thunderbolt 3 - 80 cm - for iMac Pro MQ4H2ZM/A 20 Logga in    
Apple - VGA adapter - Mini DisplayPort (M) to HD-15 (VGA) (F) - for iMac; Mac mini; MacBook (Late 2008, Late 2009, Mid 2010); MacBook Air; MacBook Pro  - New Retail MB572Z/B 57 Logga in    
Apple USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter - USB-C to headphone jack adapter - USB-C (M) to stereo mini jack (F) - for 11-inch iPad Pro; 12.9-inch iPad Pro (3rd generation); iPhone 11 MU7E2ZM/A 100+ Logga in