Fibre Cables / Cables / Produkter / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Tillverkare
     

Filter


Produktstatus

Benämning Artnr Lager      Jämför
Allied Telesis AT-MTP12-5
Allied Telesis AT-MTP12-5 - Network cable - MTP to MTP - 5 m - fibre optic AT-MTP12-5 3 Logga in    
Allied Telesis AT-QSFP1CU
Allied Telesis AT-QSFP1CU - Network cable - QSFP+ to QSFP+ - 1 m - fibre optic AT-QSFP1CU 6 Logga in    
Allied Telesis AT-QSFP3CU
Allied Telesis AT-QSFP3CU - Network cable - QSFP+ to QSFP+ - 3 m - fibre optic AT-QSFP3CU 5 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85549 100+ Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 10 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85554 40 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 15 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85555 39 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85550 37 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 20 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85556 22 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 3 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85551 4 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 30 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85557 5 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85552 24 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 50 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85558 5 Logga in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 7 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85553 31 Logga in    
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 15 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM2 - halogen-free - orange 85501 4 Logga in    
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 30 m - fibre optic - 62.5 / 125 micron - OM1 - halogen-free - orange 85467 4 Logga in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 1 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85604 57 Logga in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 10 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85609 13 Logga in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 2 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85605 47 Logga in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 3 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85606 2 Logga in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 5 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85607 42 Logga in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85531 97 Logga in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 10 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85536 26 Logga in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85532 82 Logga in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 3 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85533 55 Logga in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85534 14 Logga in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 7 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85535 3 Logga in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 10 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85591 5 Logga in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 2 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85587 12 Logga in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 3 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85588 34 Logga in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85540 10 Logga in