Home / Infotheek
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 Summa: 0:-
SwedishDutchNorwegianDanishFinnishEnglish

Hitta produkterna här:

Kategori
Tillverkare

Filter

Benämning Artnr Lager      Jämför
IBM Rail Kit Cable Management  - Bulk 43X3172-NB 3 Logga in    
IBM BROCADE SAN SWITCH 2005-B5K  - Refurb 17P9114-REF 1 Logga in    
IBM System Storage SAN80B-4 - Switch - 48 x 8Gb Fibre Channel - desktop  - Refurb 2498-B80-REF 1 Logga in    
Lenovo - Power cable - IEC 60320 C13 to IEC 60320 C14 - 3.7 m - for ThinkAgile HX3376 Certified Node; ThinkSystem SD630 V2; SR630 V2; SR650 V2; ST650 V2  - Bulk 39Y7932-NB 1 Logga in    
Lenovo - Power cable - IEC 60320 C13 to IEC 60320 C14 - 3.7 m - for ThinkAgile HX3376 Certified Node; ThinkSystem SD630 V2; SR630 V2; SR650 V2; ST650 V2  - New Retail 39Y7932 11 Logga in    
Lenovo - Hard drive - 73 GB - hot-swap - 2.5" SFF Slim - SAS 6Gb/s - 15000 rpm - for BladeCenter HS12; HS22; System x3400 M2; x35XX M2; x35XX M3; x3650 M2; x3690 X5; x36XX M3  - Refurb 42D0673-REF 4 Logga in    
Brocade - SFP+ transceiver module - Fibre Channel - for Flex System Enterprise Chassis 8721  - New Retail 88Y6416 7 Logga in    
Lenovo ThinkPad Port Replicator II - Port replicator - for ThinkPad R32; R50; R51; T21; T30; T40; T41; T42; T43; ThinkPad R30; R32; T30; T40; T41  - Bulk 74P6733-NB 1 Logga in    
Lenovo - Power cable - CEE 7/7 (M) to IEC 60320 C13 - AC 250 V - 2.8 m - Europe - for ThinkAgile HX3376 Certified Node; ThinkSystem SD630 V2; SR630 V2; SR650 V2; ST650 V2  - New Retail 39Y7917 2 Logga in    
Cable Management Server Arm for Series X345  - Bulk 40K6589-NB 17 Logga in    
Lenovo ThinkPad Port Replicator II - Port replicator - for ThinkPad R32; R50; R51; T21; T30; T40; T41; T42; T43; ThinkPad R30; R32; T30; T40; T41  - New Retail 74P6733 6 Logga in    
24 Port 8GB FC SAN Switch New brown box without acc  - Bulk 2498-B24/24E-NB 2 Logga in    
IBM ServicePac On-Site Repair - Extended service agreement - parts and labour - 5 years - on-site - 24x7 - response time: 4 h - for P/N: 7309BAX 00GV928 100+ Logga in    
IBM ServicePac On-Site Repair - Extended service agreement - parts and labour - 5 years - on-site - 9x5 - response time: 4 h - for P/N: 7309CAX 00NT080 100+ Logga in    
IBM ServicePac On-Site Repair - Extended service agreement - parts and labour - 3 years - on-site - 24x7 - response time: 4 h - for P/N: 7309CAX 00NT070 100+ Logga in    
IBM - Power cable - IEC 60320 C13 to CEE 7/7 (M) - AC 230 V - 4.3 m - Europe - for P/N: 53951AX, 53951KX, 53952AX, 53952KX, 53953AX, 53953JX, 53953KX 81Y2376 4 Logga in    
Datalogic CAB-413 IBM PowerPlus Mode - USB cable straight - 1.8 m - grey - for Catcher D531; Gryphon BT100, BT200, D200; Heron D130; Heron G D130, KIT D130; Touch 65, 90 90A051903 9 Logga in    
Server bladmontering - uppackning från serverns originalkartong, montering av komponenter i bladservern inkl FW/Bios Updatering på bladen - pris per bladserver. - Tech Data testar i eget chassi HP C7000 Art nr 403321-B21 eller IBM/Lenovo BladeCenter M/T- TD FIRMVARE ... 100+ Logga in      
Lexmark Forms Printer 2580n+ - printer - B/W - dot-matrix 11C2983 1 Logga in    
Lenovo - Notebook replacement keyboard - FRU - for N100; N200; ThinkPad R60; R60e; R61; R61i; T61; Z60m; Z60t; Z61e; Z61m; V200  - Bulk 39T7118-NB 20 Logga in    
Lenovo - Keyboard  - Bulk 45N2171-NB 66 Logga in    
HPE StoreEver LTO-8 Ultrium 30750 - Tape drive - LTO Ultrium (12 TB / 30 TB) - Ultrium 8 - SAS-2 - internal - 5.25" - encryption BC022A 1 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst ESS9300, Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372 SFP-10G-SR= 21 Logga in    
HPE StoreEver LTO-7 Ultrium 15000 - Tape drive - LTO Ultrium (6 TB / 15 TB) - Ultrium 7 - SAS-2 - external - encryption BB874A#ABB 1 Logga in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst ESS9300, Switch Module 3012, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 9336, 9372 SFP-10G-LR= 23 Logga in    
Kyocera ECOSYS P3155dn - printer - B/W - laser 1102TR3NL0 5 Logga in    
Lexmark MarkNet N8372 - Print server - Wi-Fi - for Lexmark CX522, CX622, CX625, MC3426, MX331, MX431, MX522, MX722, MX822, XC4240, XM3250 27X6410 1 Logga in    
Lexmark MarkNet N8352 - Print server - USB - 802.11b/g/n, NFC - for Lexmark C2425, C2535, CS421, CS521, CS622, CX410, CX421, CX510, CX522, CX622, CX625, MS510 27X0135 17 Logga in